Bytová show Hradec Králové 2018

Ve dnech 8. až 11. listopadu 2018 se koná v Hradci Králové Bytová show. Bude to již 23. ročník výstavy nábytku, interiérů a bytových doplňků. Najdete zde prezentaci různých výrobců, prodejců a řemeslníků jak z Česka, tak ze zahraničí. Pokud si chcete prohlédnout nové trendy v oblasti kuchyní, sedacích souprav, bytového, stylového či kancelářskýho nábytku, podlah, dveří, schodiští, osvětlení, bytového textilu, doplňků a spotřebičů, jste srdečně zváni. Součástí budou doprovodné programy jako jsou kuchařská show nebo přednášky designérů na aktuální témata. Jste srdečně zváni!


Největší boj je s úložným prostorem a osvětlením

Boj s úložným prostorem a osvětlením pokoje je asi nejčastějším problémem při zařizování bytu. To se dozvíte v rozhovoru s interiérovou designérkou z IKEA, Eleni Kliamenaki. Dále se dozvíte, kam aktuálně míří design pokojů a jaké nás čekají trendy v interiérovém designu.


Nové vyhledávání v produktech a kategoriích nábytku

Konečně se nám podařilo doladit vyhledávání v produktech a kategoriích. Nyní by mělo být hledání přesnější a rychlejší, viz. třeba hledání rohových skříní. Pokud by vás zajímaly technické detaily, jako fulltextový nástroj používáme Elasticsearch.


Předsíň je křižovatkou domácnosti

Na serveru Novinky.cz vyšel článek o tom, jak by měla vypadat správně zařízená předsíň. Autor článku doporučuje v předsíni volit raději světlé barvy, jak pro nábytek, tak vymalování. Dále doporučuje vhodné věšáky, velké zrcadlo, ve kterém se můžeme vidět celí, a také velký botník na boty. Nakonec se zaobírá osvětlením a volbou správné podlahy. Více na Novinkách.


Přidali jsme seznam kategorií

Do užitečných informací jsme přidali seznam kategorií, a to hned dvakrát. Jeden je řazen podle abecedy, druhý má stromovou strukturu. Můžete tak rychle nalézt hledanou kategorii.


Slevový kupón na nábytek - listopad

I v měsíci listopadu máme pro vás slevu - 5% na nákup jakéhokoliv nábytku. Můžete tak nakoupit nábytek ještě levněji. Slevový kupón zní SVISCZLISTOPAD2017 a vkládá se v košíku (použít poukaz). Sleva pak bude uplatněna automaticky.


Spustili jsme magazín

Dnešním dnem spouštíme magazín, který vám bude přinášet ty nejžhavější novinky ze světa interierového designu, novinky ze světa nábytku a dekorací.