Bytová show Hradec Králové 2018

Ve dnech 8. až 11. listopadu 2018 se koná v Hradci Králové Bytová show. Bude to již 23. ročník výstavy nábytku, interiérů a bytových doplňků. Najdete zde prezentaci různých výrobců, prodejců a řemeslníků jak z Česka, tak ze zahraničí. Pokud si chcete prohlédnout nové trendy v oblasti kuchyní, sedacích souprav, bytového, stylového či kancelářského nábytku, podlah, dveří, schodiští, osvětlení, bytového textilu, doplňků a spotřebičů, jste srdečně zváni. Součástí budou doprovodné programy jako jsou kuchařská show nebo přednášky designérů na aktuální témata. Jste srdečně zváni!


Doručení zboží před Vánocemi 2018

Letos garantujeme doručení zboží před Vánocemi u objednávek udělaných do 11 hodin 17. prosince. Pak již nelze garantovat doručení do Štedrého dne. Objednávky po tomto termínu budou doručeny až v lednu.


Největší boj je s úložným prostorem a osvětlením

Boj s úložným prostorem a osvětlením pokoje je asi nejčastějším problémem při zařizování bytu. To se dozvíte v rozhovoru s interiérovou designérkou z IKEA, Eleni Kliamenaki. Dále se dozvíte, kam aktuálně míří design pokojů a jaké nás čekají trendy v interiérovém designu.


Nové vyhledávání v produktech a kategoriích nábytku

Konečně se nám podařilo doladit vyhledávání v produktech a kategoriích. Nyní by mělo být hledání přesnější a rychlejší, viz. třeba hledání rohových skříní. Pokud by vás zajímaly technické detaily, jako fulltextový nástroj používáme Elasticsearch.


Předsíň je křižovatkou domácnosti

Na serveru Novinky.cz vyšel článek o tom, jak by měla vypadat správně zařízená předsíň. Autor článku doporučuje v předsíni volit raději světlé barvy, jak pro nábytek, tak vymalování. Dále doporučuje vhodné věšáky, velké zrcadlo, ve kterém se můžeme vidět celí, a také velký botník na boty. Nakonec se zaobírá osvětlením a volbou správné podlahy. Více na Novinkách.


Přejeme vše nejlepší do nového roku 2019!

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku, všem našim stávajícím zákazníkům děkujeme za projevenou důveru a i nadále se budeme snažit, abyste byli vždy spokojení. V roce 2019 nás čeká mnoho novinek, jak v rozšíření sortimentu, tak v logistice. Ale zatím nebudeme prozrazovat! :-) 


Přidali jsme seznam kategorií

Do užitečných informací jsme přidali seznam kategorií, a to hned dvakrát. Jeden je řazen podle abecedy, druhý má stromovou strukturu. Můžete tak rychle nalézt hledanou kategorii.


Slevový kupón na nábytek - listopad

I v měsíci listopadu máme pro vás slevu - 5% na nákup jakéhokoliv nábytku. Můžete tak nakoupit nábytek ještě levněji. Slevový kupón zní SVISCZLISTOPAD2017 a vkládá se v košíku (použít poukaz). Sleva pak bude uplatněna automaticky.


Spustili jsme magazín

Dnešním dnem spouštíme magazín, který vám bude přinášet ty nejžhavější novinky ze světa interierového designu, novinky ze světa nábytku a dekorací.